1 Atsiliepimai SKU: r941

Smart Wifi Dimeris jungikliai, Touch Pritemdomi Skydas Sienos Jungiklis, MUMS 100-240V, Dirba su Alexa, Google Namų, Nr. Stebulės Reikia,

Yra sandėlyje


Smart Wifi Dimeris jungikliai, Neutralus Laidas Reikalingas Sienų stiprumą MUS 100-240V, Suderinama su Alexa "Google" pradinis Tuya App, Nr. Stebulės Reikia

Pagrindinės Savybės

Pritemdomi Lemputė Tik

Šis pažangus stiprumą tik supprt pritemdomi LED/CFL 150W Max, ir KAITRINES 430W Maks.Prašome patvirtinkite, kad lemputė " specifikacija prieš pateikiant.Ji taip pat dirba su ≤250W ventiliatorius.Juda pirštu valdyti ventiliatoriaus greitį.

App Nuotolinio Valdymo

Nuotolinio valdymo šviestuvai jūsų namą per Smart Gyvenimo programėlę iš bet kur, bet kuriuo metu.Ne stebulės reikia.

Balso Kontrolė

Wifi stiprumą veikia su Alexa " ir "Google" pradinis Padėjėjas patogiai valdyti šviesos su paprasta balsu, kai jūs į eiti.

Laiko Funkcija

Sukurti grafikus automatiškai įjungti šviesą su iš anksto nustatytas ryškumas arba išjungti tam tikru laiku.Puikiai sukurti skirtingą nuotaiką žibintai su nurodytais ryškumo savo kasdieninę veiklą, miegą ar TV laiko, saulėtekio ar saulėlydžio ir kt.

Diming Ir Atminties Funkcija

Koreguoti atsižvelgiant į tam tikras procentas judindami pirštą aukštyn ar žemyn priekyje ir centre jungiklio, Smart Gyvenimą Programą arba balso komandą; gauti reikiamą šviesos intensyvumą, o žiūrėti filmus, skaityti, dėvėti makiažas ir kt.Jungiklis prisimena ir vėl įsijungia į paskutinį light nustatymas, kai maitinamas.

Grupė Kontrolė

Galite sukurti grupę kelių dimeris jungikliai app, tada jums bus galima įjungti/išjungti šviesas, vienas-bakstelėkite.

Specifikacija

Korpuso Medžiaga: UL94V0 Nominali Srovė:7A Įėjimo Įtampa: AC 100-240V Įėjimo Dažnis: 50Hz/60Hz Max Keliamoji Galia: LED/CFL:250W; KAITRINĖS:430W; Ventiliatorius: 250W WIFI Standartas: 802.11 b/g/n 2.4 GHz Budėjimo Suvartojimas: ≤1W Indikatoriaus Lemputė: LED

Patikimas Aptarnavimas Po Pardavimo

Mūsų draugiškas ir patikimas aptarnavimas po pardavimo komandos gali suteikti labiausiai profesionalių sprendimų, bet savo problemas.Prašome būti tikri, apsipirkti. Visi užsakymai bus išsiųsti per 48 valandas, išskyrus pavedimą, Kinų švenčių.

Pakuotės Turinys

1*Smart Wifi Stiprumą 1*Naudotojo Vadovas 2*Varžtai

€17.44 €34.88

Dalintis

Namų Smart, Cigarų Plakatas, Prijungtas Girier, Led šviesos Reguliatorius, Perjunkite Wi-fi, Vielos Sienos Jungiklis, Reguliatoriai Led, Stiklo Touch, Balso Kontrolė šviesos Jungiklis Wi-fi, Lietimo Stiprumą Dvigubai.

Tipas Smart Wifi Dimeris Sienos Jungiklis
Jungiklio Tipas APP kontrolės
Tamsos kontrolės SIMISTORIŲ Krašto Supjaustyti
Dabartinis 7A
Veikimo Drėgnumas ≤90%
Veikimo temperatūra -10~40℃
Sertifikavimo ROHS
Įėjimo įtampa AC 100~240V 50Hz/60Hz
Balso kontrolė Suderinama su alexa "google" pradinis
Prekės Pavadinimas GIRIER
WIFI Standartą 802.11 b/g/n 2.4 GHz
Max Keliamoji Galia LED/CFL
Elemento Tipas Jungikliai
App TuyaSmart/Smart Gyvenimo
Korpuso Medžiaga PC/Degumo Įvertinimas
Wifi Apsaugos Mechanizmas WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK
STANDARTAS Wifi Smart stiprumą JAV
Paieška