1 Atsiliepimai SKU: r872

PL AKCIJŲ Originalus Mercane WideWheel PRO Smart Elektrinis Motoroleris, 1000W Platus Varantys Kickscooter Dual Motor e scooter Riedlentė

Yra sandėlyje


PASTABA : papildoma pailginti galinis sparnas yra įtrauktas į paketą!

Apie Išėmimas Greičio

Gamyklos greitis šis motoroleris yra 20 km/h.Atleidus greičio, vieno variklio versija gali pasiekti maksimalus greitis apie 30-35km/h;dual motor versija gali pasiekti maksimalus greitis apie 40-45km/h.Mes atsiųsime vaizdo išmokyti jus, kaip pašalinti greičio riba,ji yra paprasta naudoti.

Mercane WideWheel Pro KickScooters Penkių Atnaujinimai

1.Nauja Versija LED Ekranas Naujas LED ekranas gali rodyti konkretų greitį. 2.Nauja Versija Lankstymo Polių lankstymo polių yra sutirštės ir bus pertrauka lengvai. 3.Naujas Dvigubas Stabdžių Pridėta su priekiniai diskiniai stabdžiai,stabdymo kelias yra trumpesnis . 4.Nauja Versija Baterijos Built-in didesnį saugumą, našumą, Skatinti baterija,Didelis biudžeto įvykdymo patvirtinimo ir stipresnis elektros energijos tiekimo, saugios ir ilgaamžės rezultatus. 5.Naujas amortizatoriumi Rankos Su amortizatoriumi rankos yra sutirštės, jis nebus pertraukos lengvai transportuojamos, ir ji gali absorbuoti smūgio metu jojimo veiksmingai.

Produkto Pristatymas

Baterija:48V 5Ah/10Ah/ 15Ah Atstumo diapazonas :20km/45km/70km Variklis(dvigubas):48V 500W(Priekyje /Gale) Greitis :40 KM/H (neribota) Stabdžių(dvigubas):Diskiniai stabdžiai (Priekiniai/galiniai) Pakaba:Dual Sustabdymas Laipiojimo galimybė:ne daugiau kaip 25 laipsnių Režimas:Eco& power

2020 WideWheel PRO

48V 500W Dual Varikliai 15Ah didelės talpos Baterija

Labai patogus ir sulankstomas E Scooter "europa 2020" NAUJAS "WideWheel PRO"

Aerodinaminis Dizainas WideWheel PRO elektrinis motoroleris

Nauja Versija Ekranas

-Vardas, pavardė ir setup prietaisų skydelyje Mode (Režimo) Mygtukas Įjungimo Mygtuką Priekinis žibintas Pagreitis svirtis Sulankstomas rankena Varpas Stabdžių svirtis Rankena rankena -Instrukcija Eco/Maitinimo Režimas, Atsivertimas Greitis Akumuliatoriaus lygio indikatorius Iš viso atstumo rekordą Akumuliatoriaus įtampa ekranas Žibintai ir galiniai žibintai(ON/OFF) Kruizinių darbai ženklas Kruizinių ON/OFF Ekranas

Vairavimas

1.Paspaudus mygtuką maždaug 2 sekundes virsta maitinimą. 2.Nustatykite norimą vairavimo režimą ( patikrinkite, ar "prietaisų nustatymas" ) 3.Kai įrenginys ĮJUNGTAS,paspauskite "scooter" ir švelniai nuspauskite akceleratoriaus veikti. 4.Naudoti stabdžių svirtelę sulėtinti ir sustabdyti. 5.Kai įrenginys ĮJUNGTAS,paspauskite mygtuką apie 2 sekundes, IŠJUNKITE maitinimą. ★Pastaba : yra built-in kick & go " funkcija,taigi, važiuojant pirmą kartą,stumti produktą su viena koja, todėl kickboard gali judėti į priekį.Kai tai padarysite,jums reikia naudoti akceleratorių ratai. ●Vairavimo režimą galima pasirinkti rankiniu būdu, pagal naudotojo norą.ECO Režimas Šis režimas leidžia sklandžiai ir efektyviai vairavimo koreguojant galia ir pagreitis.Energijos Taupymo Režimas Vartotojai gali naudoti maksimali galia ir sukimo momento produktas.Šis režimas leidžia aktyvaus vairavimo su greito reagavimo greitis.Tačiau,Galios režimu,greitis yra automatiškai tik kai greitis viršija 25 km/h pagal įstatymą.

Lankstymo

-Rankenos sulankstomos metodas a)Traukti rankenos sulankstomos kontrolės dangtelį rodyklės kryptimi ir apatinė rankena mažėjimo kryptimi.b)Kai atidarote jį,laikykite rankenos ir lėtai perkelti jį į viršų grįžti lankstymo kontrolės dangtelį į pradinę padėtį. -Handlepost lyginimo metodas)Prarasti sulankstomos rankenos 7-10 apsukų rodyklės kryptimi (prieš laikrodžio rodyklę).b)Tiesioginio lankstymo rankenėlę ② kryptimi ir stūmimo rankena postą, ③ kryptimi, kai rankena post yra stumiamas į dešinę-spyna yra išleistas.c)Mažesnis lankstymo rankenėlę, kol rankena post "paspaudimų" ir tada pasukite lankstymo dial priešinga kryptimi užveržkite.d)Atsiskleisti produkto atbuline tvarka veidrodėliai,tada priveržkite lankstymo ratuką ir saugi rankena paštu. *Kai produktas yra pirmą kartą gavo,ji yra perlenkta.Savo ruožtu lankstymo dial 7~10 kartus ir tiesioginio lankstymo dial, kad jį atrakintumėte.Tada pakelkite rankeną pranešimą, kol jis užsifiksuos,ir tada priveržkite lankstymo rinkimas. *Užraktas su lankstymo dial tvirtai taip, kad lankstymo nėra laisvi vairuojant.

Gaminio Matmenys

Išplėsti Dydis : 1097mm*550mm*1100mm Rėmo Dydis : 1100mm*220mm*410cm

Pakuotė

Platus Varantys PRO Kūną Baterijos Kroviklis Hex Raktas ir kiti įrankiai Bell Naudotojo vadovas

Realios Foto

Kokios Priminimas

1.Jei turite problemų, apie gaminį, susisiekite su mumis taip greitai, kaip jūs gaunate paketą.Mes išsiaiškinti priežastis ir suteikti jums geriausią sprendimą. 2.Mes pažadame mūsų geriausias paslaugas ir vertiname jūsų bendradarbiavimą ir supratimą. 3.Jūsų pasitenkinimas yra mūsų tikslas.Prašome nedvejodami kreipkitės į mus, prieš jums norma.

€553.10 €747.44

Dalintis

Kugo Motoroleris, Xiaomi " Scooter Electric Scooter, E Motoroleris, Electr Motoroleris, Citycoco Elektrinis Motoroleris, Kroviklis Motoroleris Pro 2, M365 Xiaomi, Powace, Mercane, Es2 Ninebot.

Įtampa 48v
Diapazonas Už Mokestį 40-60km
Mercane WideWheel PRO "Smart E "Scooter" 2020 naujausia versija sandėlyje
Modelio Numeris 2020 widewheel pro
Taikoma Žmonių Unisex
Sertifikavimo ce
Paramos Dropshipping Platus Varantys PRO KickScooter 48V 500W Dviejų Ratų Single /Dual Motor
Kategorijos Dviratis Paspirtukas
Galia 501-1000w
Sulankstomas Taip
Platus Varantys PRO Sulankstomas E Motoroleris Platus Varantys PRO KickScooter Single /Dual Motor E Riedlentė
Platus Varantys PRO Smart Elektrinis Motoroleris Platus Varantys PRO Protingas Elektros Motoroleriai Riedlentė "Hover" Valdyba
Kilmės KN(Kilmės)
Platus Varantys PRO KickScooter Platus Varantys PRO 48V 500W Dviejų Ratų Single /Dual Motor
Padangų Dydis 8 colių
Įkrovimo Laikas 6-8h
Paramos Didmeninės Platus Varantys PRO KickScooter Sulankstomas Smart Elektrinis Motoroleris
Paieška