1 Atsiliepimai SKU: r539

GOBOOST 2g 3g 4g gsm 900, gsm 1800 2100 korinio ryšio tinklo signalo stiprintuvas priedai antenos rinkinio stiprintuvas, 2g 3g4g yagi antena lubų kabelis

Yra sandėlyje


KETURI Į VIENĄ - 4-band stiprintuvas rekomendacija

Stipresnis nei 4 vnt. vienos juostos stiprintuvas

Vienas prietaisas = Keturių dalių ir vienos juostos stiprintuvus.

Veikimo Principas

1. GAUNA SIGNALĄ

Galinga antena pasiekia prieigos geras signalas, ir jį pristato stiprintuvas.

2. SKATINA SIGNALAS

Startinio gauna signalą, sustiprina jį, ir tarnauja kaip relė tarp jūsų telefono ir artimiausias ląstelių bokštas.

3. LAIDOS SIGNALAS

Jūsų prietaisai gauti didesnį ląstelių priėmimas ir į skambučius ir duomenų šeriami per stiprintuvas atgal į tinklą.

Kas dėžėje?

8 Vieneto PILNA JUOSTA Yagi antena x1

Lubų antenos x1

10 metrų kabelis x1

Šį rinkinį priedai yra rungtynės su GSM 900mhz / EGSM Band8 / CDMA Band5 850mhz / DCS Band31800mhz / WCDMA Band1 2100mhz / AWS Band4 1700/2100mhz / VNT Band2 1900mhz / LTE 2600mhz Band7 Korinio Stiprintuvo signalo Stiprintuvas Produkto Informacija YAGI ANTENA

Dažnių diapazonas:698-2700MHz Įgyti:13dBi Juostos plotis:Wide Band Nominalus Vėjo Greitis:60 m/s) Max Galia: 50W Nominali Varža:50 OMŲ Jungtis:N female arba pritaikyti Naudoti: gauti lauko signalas, prisijungti prie mobiliojo ryšio signalo repaeater Tinka: GSM, DCS WCDMA 2G 3G 4G Tinklas, bendravimas internetu korinio ryšio tinklo signalo stiprintuvas

Lubų ANTENA

2G 3G 4G Kambarinė antena GSM ir CDMA DCS VNT WCDMA LTE Signalas mobiliųjų Telefonų / Stiprintuvai Rrequency Grupė: 600~2700MH Įgyti:3dBi Connecter: N Male Kabelio ilgis:belaidis

10 METRŲ KABELIO

Bendros problemos

Klausimas: ne signalo ekrane ir telefonas

Sprendimas: nustatykite lauko antenos, įdėti jį aukštesnė padėtis ir įsitikinkite, kad jis galėtų gauti gerą signalo nuo bazinės stoties.Arba prašome patikrinti freqeuncy antenos, jei jūs perkate tik stiprintuvas iš jav.Jei dažnis nesutampa su booster, jis negali dirbti tiek.

Klausimas: ekranas mirksi ir signalas, šviesos nėra.

Sprendimas: taip Pat reguliuoti lauko antennna, kaip pirmiau, nes mirksi reiškia, gauna signalo nėra stabili.Nustatykite padėtį ir kryptį, lauko antenos, kol ji nustos veikti.

Queation: signalas yra ilgiausiai ant stiprintuvas tačiau signalas apie telefono neturi pagerinti ne visi

Sprendimas: Tai, ką mes vadinama "self-virpesių reiškinys".Jums reikia padidinti atstumą kambarinė antena ir lauko antenos ir separae juos su plytų siena.Įsitikinkite, kad nėra atidarymas plotas tarp jų.

Klausimą: stiprintuvas veikia, bet signalas šviesa ne

Sprendimas: Gal kabelis per ilgas stiprintuvas arba ryšys nėra gerai.Prašome įsitikinkite, kad visi antena yra prijungta gerai ir sandariai.Ji iš tiesų n, nesvarbu, per daug, kaip ilgai, kaip prietaisas veikia gerai.

Jokių kitų problemų, apie produktą ar įrenginio, prašome susisiekti su mumis.

Ačiū!

1. Mes galime priimti visas mokėjimo būdas priimtinas Rasosperlas.lt.

2.Ką jūs mokėti už produktą ir laivybos išlaidos tik, įskaitant visus mokesčius.Atminkite, kad tai, ar reikia mokėti mokestį arba ne, priklauso nuo to, apie politiką, apie savo šalį, mes tikrai nebuvo jį pakeisti.Jei jums nepavyko accpt tai, mes rekomenduojame jums užsakymą.

1. Visų galimų būdų yra nurodyta puslapyje produkto.Mes norėtume siųsti tvarką, kaip už savo pasirinkimą.

2.Sklypo bus nusiųstas tikslų adresą, kad jums užpildyti užsakymo.Siekiant, kad gaunate siuntinį greitai ir saugiai, pateikite teisę kontaktinę informaciją.

3.Jei negaunate sklypo ribose apsaugos laiku, prašome susisiekti su mumis pirmą kartą, mes norėtume patikrinti, kad jums ar pratęsti apsaugos laiką.

1. Atkreipkite dėmesį, kad mes visada galime patikrinti ir išbandyti produktą du kartus prieš krovinio ir pakuotės jiems gerai, kaip toli, kaip įmanoma.Tačiau mes negalėjo kontroliuoti, ką per ilgus tranzito.Komponentai, produktas yra palaužtas, gavimo, prašome susisiekti su mumis, mes išsiųsti jums naują.

2.Mūsų produktas yra vienerių metų garantija.Bet būkite bendradarbiavimo pateikti vaizdo įrašą arba nuotraukas rodyti tikslų problema, ir išklausyti mūsų pasiūlymai, montavimas.

3.Bet problema, apie sklypą ar prodcut, prašome nedvejodami kreipkitės į mus ne pirmą kartą, mums būtų labai malonu padėti ir atsakyti artimiausiu metu.

Jei jus tenkina mūsų paslaugų ir produktų, mes būtume labai dėkingi, kad jūs įtraukėte mus penkių žvaigždučių ir teigiamą peržiūrą.Jūs taip pat galėtų rekomenduoti jį žmonėms, kuriems jo reikia.Mes norėtume pateikti kupono kaip mažai dovana jums, už ačiū.

€27.03 €38.08

Dalintis

Gsm Signalizacija, Zonų Gsm Signalo Stiprintuvas, Honda Gl 1800 Goldwing Juoda, Ga 2100 Kilimas, Išorės Yagi Antena, Plačiau Korinio, Antenos Lte, Lipotech Gsm Stiprintuvas, Radijo Ryšio Antenos, 4g, Guard Gl 1800.

PANAUDOTA Prijunkite Mobilųjį Telefoną Kartotuvas/Stiprintuvai
Modelio Numeris 8BM-10-XD
Antenos Jungtis N moterų ar individualų
Nominalioji Tariamoji Varža 50 Omų
Išorinės antenos GSM 2g 3g 4g Korinio ryšio Signalo Stiprintuvas 13dBi Yagi antena
Dažnis Lauko Antena 698-2700Mhz
Įrengimas Prie Sienos Tvirtinamas
GOBOOST GOBOOST Antenos Nustatyti Signalo Stiprintuvas
Pelnas, Lauko Antena 13dBi
Kilmės KN(Kilmės)
Vidinės Antenos Signalo Stiprintuvas 4g Lubų Antena GSM 2G 3G
Prekės Pavadinimas GOBOOST
Kabelio jungtis N Male
Sertifikavimo CE
Priedų Lauko Yagi Antena+Patalpų Lubų Antena+Kabelis 10m
Stiprintuvas Priedai Korinio ryšio Stiprintuvas 3g 4g 2g gsm kartotuvų
Dažnis Kambarinė Antena 800-2700MHz
Bendraašis Cbale 10 metrų Koaksialinis Kabelis
Prieaugis Kambarinė Antena 3dBi
Dažnių juostos plotis Pločio Juosta
Paieška