0 Atsiliepimai SKU: r268

Luban IFace Pro Dot matrix Remonto Įrankį, skirtą "iPhone" X Xs XR 11 Pro Max iPad A12 Priekinė Kamera Face ID Testeris Skaityti ir Rašyti

Yra sandėlyje


Luban IFace Pro Dot matrix Taisymo Įrankis Priekinė Kamera Dot-matrix "Testeris" iPhone " ir "iPad" Face ID Skaityti Ir Rašyti Taisymo įrankis

Prašome būti pažymėta:

Remonto veido problema yra originalus susiduria su problema, remontas, negali perduoti kitam plokštė veidą, tiesiai į naują plokštę.Remontas veidai yra labai techninio darbo, kuris reikalauja veido IC pakeitimo ir programavimas.

Karšto Pardavimo Mobilusis Telefonas (Macbook Testavimo Įrankiai

Yra ir kitas Veido ID dot projektorius remonto įrankiai, gali ne tik išbandyti, bet taip pat gali skaityti ir rašyti face id duomenis.

iFace dot projektorius testeris

Jis naudojamas veido grotelės bandymai. 1. Grotelės projektorius, ar veikia normaliai. 2. Grotelės projektorius, ar yra pažeistas. 3. Laidai yra pažeistas arba plokščių, ar yra suvirintos sėkmingai. 4. Suvirinimo, ar trumpojo jungimo ar pagrindinę plokštę trumpojo jungimo. 5. Suvirinimo, ar į dešinę.

Face ID remonto read & write įrankiai

1. Ji naudojama skaityti originalo face id " duomenis, rašykite į naują flex kabelis, 2. Paramos deginimas. 3. Jokių išorinių chip reikia, švarus ir gražus, jokių pėdsakų išardymas ir surinkimas yra matomi.

€5.23 €6.55

Dalintis

Camara Skaitmeninis Fotoaparatas, Daug Iface, Kongming Luban, Luban įrankis, Taisymas, Iphone Remontas, Face Id Remontas, Face Id Xr, Iphone Lcd Testeris Valdyba, "ipad", Face Id".

Modelio Numeris Luban IFace Pro Dot matrix Taisymo Įrankis
Rėmimo modelis "IPhone" X/XS/XS max/pro 11/11 pro max/iPad A12
Prekės Pavadinimas iinsumo
Medžiaga Chrome Vanadžio Plieno
Įtraukti Vienetų Kita
Funkcija Face ID " Dot-matrix Remontas
Su Magnetinėmis No
Kilmės KN(Kilmės)
Paieška